Şubat 2005 tarihinde AYMG adı ile Haber Portalı, Radyo Yayıncılığı, Web Barındırma hizmetleri iştirakları ile ticari hayatına başlayan kuruluşumuz, 2013 yılı itibarı ile Kurumsal ve Bireysel Toplu SMS (Kısa Mesaj) Servisi, 0850 Numara Tahsisi ve Santral Hizmetleri,Fiber İnternet Servis Sağlayıcısı Çözüm Ortaklığı, Sunucu-Web Barındırma ve Alan Adı Tahsis Hizmetleri, Web Tasarım Hizmetleri, Kurumsal Yerinde Servis Network Hizmetleri ile ticari hayatına Çulha İletişim ve Bilişim Hizmetleri adı ile devam etmektedir.

Çulha İletişim ve Bilişim Hizmetleri bünyesinde Yazılım,Telekomünikasyon Hizmetleri,Eset Partner, Trend Micro Partner, Radmin Remote Partner iş birlikleri ile birlikte STH Hizmetleri,DSL ve Fiber İnternet Hizmetleri,Web Barındırma,Sunucu Kiralama ve Web Barındırma Hizmetlerinin yanı sıra E-Ticaret sektöründe Fırsat Vagonu markası ile çalışmalarına devam etmektedir.

Fırsat Vagonu herhangi bir şirketin,oluşumun satış ortaklığında veya satış paylaşım ağında değildir.Satıştaki ürünleri kendi bünyesinde tedarik ve sevk etmektedir.

Tamamı ile kendine özgün yazılımı İş Ortağı Muratsoft (www.muratsoft.com) tarafından geliştirilmektedir.Her gün çoğalan ürün çeşitleri ile büyümekte, kimilerine göre yavaş, ancak bize göre sağlam adımlarla yoluna azimle devam etmektedir.

Fırsat Vagonundan kolay alışveriş imkanı sunulmakla beraber, ödeme aşamasında 3D Secure ile bilgileriniz güvence altına alınmaktadır.Tüm kredi kartları ile tek çekim ve taksitli olarak alışveriş yapabildiğiniz gibi, BKM Express üyeleride işlemlerini yapabilmektedir.

İştiraklarımızın web adresleri aşağıda yer almaktadır.

Çulha İletişim ve Bilişim Hizmetleri

https://www.culhabilisim.com.tr

SMS Büfesi, Samsun Toplu Mesaj ve SMS Dükkanı

www.smsbufesi.comwww.samsuntoplumesaj.comTelekom ve Voip Ürünleri Satış ve Tedarikinde 850 Market

www.850burada.com

Web Barındırma ve Alan Adı Tescil Hizmetleri

http://web.culhabilisim.net