İnternetten taksitli satış yapabilmek için ilk olarak sanal POS sahibi olunması gerekiyor. Kapıda ödeme ve posta çeki gibi eski yöntemlerin yerini alan sanal POS, kredi kartı ve banka kartı kullanarak alışveriş yapma imkanı sağlıyor ve hem size hem de bize kolaylık sunuyor.

1996 yılında kullanıma giren ve hızla bütün tarayıcılar tarafından desteklenerek adeta bir zorunluluk halini alan SSL sertifikası, güvenlik ihtiyacı hisseden müşteriler ile e-ticaret firmaları arasında bir güven duygusu oluşmasını sağlıyor. Ödeme işlemi sırasında kullanılacak kart bilgilerini şifreleyerek bankaya gönderen bu sayede 3. kişilerin kart bilgilerini kopyalamasını engelleyen bu güvenlik sistemi sayesinde Fırsat Vagonu'ndan alışveriş yapan sizlerin kredi kartıyla yapılan işlemlerini güvence altına almış oluyor.

Sizlerin internet ortamında arzuladığı en temel özellik olan güvenliği maksimum seviyeye çıkarmak ve taksitli alışveriş için kredi kartının kullanılmasını sağlamak adına geliştirilen 3D Secure güvenlik sistemi, sizin sadece kredi kartınızın tek başına bir işe yaramamasını sağlayarak dolandırıcılık ihtimalini minimuma indirir. 3 boyutlu güvenlik anlayışıyla Çulha İletişim ve Bilişim olarak, sizin ve banka arasındaki bilgi alışverişini şifrelemekle kalmaz, ödeme işleminin sağlamasını da yaparız. Ödeme esnasında bankanızda kayıtlı cep telefonuna bir güvenlik kodu göndererek ödeme ekranına girilmesi isteyen bu sistem sayesinde kredi kartına taksitli alışveriş işlemi tamamlanırken tüm işlem güvenlik altına alınmış olur. Sizin tarafınızdan ilerleyen zamanlarda yapılacak izinsiz kullanım gibi şikayetlerde de bizleri firmalarını korumaya alır.

Fırsat Vagonu E-Ticaret sitemizde Taksitsiz seçenekte Kuveyt Türk Katılım Bankası altyapısı, Taksitli seçeneklerde BKM Express ödeme altyapısı ile birlikte tüm Bankaların Debit (ATM) ve Kredi kartları ile satın alma seçenekleri sunulmaktadır.

Bankaların Taksit/Marka Kartları:

BONUS: Garanti Bankası,Deniz Bank,ING Bank
WORLD: Yapı Kredi Bankası,Albaraka Türk,Vakıfbank
MAXIMUM: Türkiye İş Bankası, Ziraat Bankası
AXESS: Akbank,Odeabank
CARDFINANS: Finnsbank
PARAF: Halk Bank

Bireysel Kredi Kartlarınız ile Taksit Sayıları:

Bilgisayar ve Elektronik Eşya 6 Taksit
Oyun Konsolu,Oyun ve Aksesuar 6 TAKSİT
Gıda Tüketim Ürünleri TAKSİT YOK
Kozmetik TAKSİT YOK
Cep Telefonu-Telekomünikasyon TAKSİT YOK

Kredi Kartı ile satın alımlarınızda sorun yaşamanız halinde veya sorularınızla ilgili 08507805555 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan destek alabilirsiniz.