• Bitdefender Gravity Zone Advanced Business Security

Bitdefender Gravity Zone Advanced Business Security

0 kisi oy verdi

Genel Özellikler
Stok Durumu Stokta Yok
Markasi Bitdefender
Diger Özellikler
Magazaya Eklenme 19.6.2017
Incelenme Sayisi 1045 incelenme
0,00 ¨
Seçenek:
Adet:
Face'te Paylas Twitter'da Paylas Google+'da Paylas

BU ÜRÜNDE ÖZEL TEKLİF İSTEYİNİZ

Müşteri Hizmetleri: 0850 7805555

Güçlü, Kolay. Büyük işletmeler için İdeal Çözüm

* Ürün Online olarak lisanslanmakta, Lisans Anahtarı ve Fatura KARGO ile gönderilmektedir.

* Ürün lisanslama hizmeti Bitdefender Bireysel-Kurumsal Çözüm Ortağı Çulha İletişim ve Bilişim Hizmetleri güvencesi ile yapılmaktadır.

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security Ürününü En İyi Yapan Nedir?
Özellikler   Sizin için ne anlama gelir

1 numaralı antivirus ve antimalware teknolojileri

Sürekli güncellenen algılama teknolojileri sayesinde, diğer çözümler kaçırırken en gelişmiş ya da 0-gün saldırılarını bile yakalayabilmektedir. Bunu yaparken sistem performansını minimum seviyede etkiler. Bitdefender spam algılama oranında sürekli en yüksek puanları alarak, VBSpam ödüllerinin hepsini alan tek çözümdür.

 

Masaüstü bilgisayarlar, sunucular, mobil cihazlar, eposta koruması ve antispam için tek bir konsol üzerinden güvenlik

Masaüstü bilgisayarlarınızı, sunucularınız ve mobil cihazlarınızı(on-premise konsol üzerinden mevcuttur) koruyabilirsiniz. Sunucu sayısı, toplam lisans sayısını %35’den fazla geçemez. Bitdefender GravityZone Advanced Business Security aldığınızda, ayrıca lisans sayınızın %150 oranında mailbox Exchange korumasına da sahip olursunuz.

Güvenlik Duvarı, İzinsiz Giriş Tespiti, Cihaz Kontrolü, Web Filtreleme, Arama Danışmanı, Web ve Uygulama Kontrolü özelliklerini içerir

Güvenlik duvarı, IDS ve web filtreleme sizi korsan ve oltalama saldırıları gibi internet tabanlı tehditlere karşı korur. Bitdfender GravityZone Advanced Business Security, size çalışanlarınızın belirli uygulama ve internet sitelerine erişimini kısıtlamanıza olanak sağlar.

 

Kolaylaştırılmış dağıtım ve güvenlik yönetimi

Firmalar, yönetim konsolu ister bulut tabanlı isterlerse de kendi bünyelerinde tutabilirler. Bitdefender on-premise konsolu, sanal cihazlar ile sarılı Linux makinelerine dayanarak 30 dakika içinde hazır hale gelir. Bitdefender otomatik olarak daha önce var olan AV çözümünü kurulum sırasında kaldırır.

Smart Centralized Scanning – performans iyileştirici

Bitdefender, optimizasyon ve merkezi tarama görevleri için diğer geleneksel çözümlere kıyasla %30’dan daha fazla sanal makine çalıştırmanıza izin verir. VMware vShield sürücüsüne bağlı olan diğer çözümlerin aksine Bitdefender her hangi bir sanal ortamı kapsar. Yük dengeleme yeteneklerinin yanı sıra, aynı zamanda bellek ve süreç tarama sağlar.

 

7/24 Ücretsiz Destek

Telefon, eposta ya da canlı sohbet üzerinden İngilizce destek mevcuttur.

Zararlı yazılımları ve spamleri ortadan kaldırarak verimliliği arttırır

Bitdefender güvenlik çözümleri, kötü amaçlı yazılım ataklarına karşı size avantaj sağlar. Ayrıca, Bitdefender antispam özelliğinin kanıtlanmış etkinliği çalışanların verimliliğini arttırır.

 

Kapsamlı güvenlik ve etkin yönetim

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security kapsamlı koruma ve yönetim sağlar. Bu, birçok saldırıya maruz kalan modern IT ortamlarını korumak için birden fazla güvenlik çözümü ile uğraşma gerekliliğinizi ortadan kaldırır.

Bütün saldırılara karşı koruma altında olun ve verimliliğinizi geliştirin

Zayıf cihaz kontrolü ve web korumasına sahip ya da bazı özellikler için ürün yükseltme talep eden diğer çözümlerin aksine, Bitdefender bu özelliklerin hepsine ekstra bir ücret talep etmeden sahiptir. Ek olarak, Kullanıcı ve Web Kontrolü ile yöneticiler çalışanların verimliliğini düşürebilecek uygulama ve internet sitelerine erişimi kısıtlayabilirler.

 

Daha verimli yönetim ile zaman kazanın

GravityZone tasarımı ve Active Directory, Citrix XenServer ya da VMware vCenter entegrasyonu size zaman kazandırır ve güvenlik süreçlerinizi düzene sokar. Otomatik algılama, eski çözüm kaldırma ve uzaktan dağıtım mekanizmaları ile çok sayıda uç noktanın korunması oldukça kolaylaştırılmıştır.

Güvenlik kaynağı tüketimini azaltarak para tasarrufu yapın

Tarama boşaltması ve gelişmiş ön belleğe alma mekanizmaları, sanal veya fiziksel makineler için kaynak tüketimini en aza indirir. Aynı altyapı üzerinde çok sayıda makine çalıştırmanıza izin vererek tasarruf yapmanızı sağlar.

 

Ne zaman ihtiyacınız olursa profesyonel destek

Eğitimli profesyoneller ihtiyacınız olduğunda sorularınızı yanıtlamak ve size teknik destek sağlamak için hazırlar.

Yorum Yap

Hiç Veri Bulunamadi